Grenada

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Grenada parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Grenadoje

Jei ieškote parduodamo turto Grenatoje, turite perskaityti mūsų nekilnojamojo turto rinkos ataskaitą. Grenada yra Karibų šalis, kurią sudaro pagrindinė sala ir kelios mažesnės salos. Centrinė sala Grenada yra vadinama Spice sala ir užima pavadinimą iš valstijos, ji yra kalvota teritorija, kurioje gyvena muskato plantacijos. Čia yra sostinė, Šv. Jurgio, kurio spalvingi namai, Gruzijos pastatai ir XVIII a. Pradžioje įsikūręs "Fort George", atsiveria į siaurą Carenage uostą. Į pietus yra Grand Anse paplūdimys.

Grenada yra į šiaurę nuo Trinidado ir Tobago ir į pietus nuo Sent Vinsentas ir Grenadinai.

Grenados nekilnojamojo turto rinka labai išaugo 2018 m., Ir tikimasi, kad ši teigiama tendencija tęsis ir 2019 m.

Praėjusieji metai buvo teigiami metai Grenadai: po beveik septynerių metų susitraukimo ir stagnacijos, sukeltos pasaulinio ekonomikos žlugimo, galų gale matome stabilizavimo tendencijas ir nekilnojamojo turto rinkos augimo požymius. Taigi, tai geras momentas, jei norite įsigyti nekilnojamąjį turtą Grenadoje.

Grenados rinkos atsigavimas atsirado dėl Jungtinių Amerikos Valstijų ir Jungtinės Karalystės ekonomikos atsigavimo, nes dauguma tarptautinių pirkėjų, suinteresuotų parduoti Grenadoje, įsigyja iš šių dviejų šalių. Nors užsienio pirkėjai sudaro tik 7% sandorių, jų vertės dalis yra didelė.

 

Rinkos augimą taip pat palankiai įvertino "Pilietiškumo investicijų (CBI) programa", kuri leido įvairiems prabangos pokyčiams gauti reikalingą kapitalą per dalinį nuosavybę arba bendrovės akcijų pardavimą.

Ši programa pasiekė didelę trauką. CBI programa turėtų paskatinti tolesnius nekilnojamojo turto pokyčius.

Užsieniečiai gali nusipirkti žemės Grenadoje. Užsieniečiai privalo sumokėti užsieniečiui priklausančią žemę turintį mokestį, kuris lygus 10% turto vertės, suteikiant jiems licenciją užsieniečiams laikyti.

Apskritai, Grenada pakrančių vietovėse, kur yra nuomos rinka, derlius yra apie 4,3%.

Nuoma salose daugiausia sezoninė, tačiau ši suma yra ilgalaikė nuoma.

Grenados nekilnojamojo turto rinka ir toliau plečiasi ir plečiasi, nustatydama naują nekilnojamojo turto pardavimų sąrašą Grenadoje. Keletas projektų, atvykstančių 2018 m., Yra išdėstyti siekiant nustatyti naujus prabangos savybių lygius.

  •  
    Persikėlimas į Grenadą. Ekspatriata ir gyvena Grenadoje

        Išnagrinėjus pagrindines turistų ir ne turistines vietas, idealiai tinkančias perskirstyti save, neabejotinai nustatome tikrai unikalią ir nepatvirtintą tikrovę. Įsišaknijęs Karibų jūroje, neginčytinas mūsų mini vadovo veikėjas šiandien yra Grenados sala. Puiki vieta pradėti nuo nulio, ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 21636

Parduoda Vasarnamis, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

426,218.18EUR
Parduoda
Vasarnamis

929.03 m²
Neseniai pastatytas, pilnai įrengtas, 2 aukštų namas mielas Grenada, 4 miegamieji (vonios kambarys Pagrindinis miegamasis) 3 vonios kambariai, 2 miega...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB